Asanace uhynulého zvířete

Protože smrt je nedílnou součástí života, tak i my se s ní pravidelně setkáváme. Nejen, že občas transportujeme zvířátka na jejich poslední cestě k veterinárnímu lékaři, ale dost často jezdíme již pro ta, která uhynou doma. Není to sice zrovna příjemná část naší práce, ale víme, že je potřebná a mnohdy ještě potřebnější. Zejména s přihlédnutím k truchlící rodině, dětem nebo samotným majitelům.

Pokud by se někdo z Vás nebo Vašich blízkých do obdobné situace dostal tak neváhejte zavolat klidně ve tři ráno, pokud budete připraveni na odvoz zvířete. My přijedeme a dále se již o vše postaráme. Asanace většiny zvířátek probíhá hromadnou kremací, ale na vyžádání Vám můžeme zajistit i kremaci pouze Vašeho zvířátka.

Do týdne Vám od Nás přijde potvrzení o úhynu zvířete, které budete moci v případě úhynu pejska použít pro odhlášení na příslušném městském či obecním úřadu.

Můžete si Nás zavolat, jak k úhynu v domácnosti tak například k dopravní nehodě ve městě.

Cena celé služby se skládá z částky za asanaci zvířete v závislosti na velikosti, transportu, manipulaci a sanitaci. Cenu Vám orientačně spočítáme na lince 608 208 108.