reference od klientů


Chtěla bych velmi poděkovat za odborné rady týkající se fenky Tyky z kauzy Limuzy, kterou jsem u sebe měla v dočasné péči. Přestože fenka byla velmi vystrašená, bojácná a občas i agresivní vůči ostatním pejskům, po dodržování daného režimu a přístupu je z ní bezproblémový, poslušný a hodný pes, který je již v současnosti v novém domově v Plzni. Velmi oceňuji Vaši návštěvu a individiální přístup, s jakým přistupujete k jednotlivým případům. Pokud narazím na další problém, se kterým si nebudu vědět rady, určitě se na Vás ráda obrátím. Ještě jednou za vše moc děkuji. Milena Nováková


Dobrý den,
ráda bych se podělila se zkušeností s prací paní Michálkové.
Začali jsme s ní spolupracovat v říjnu 2011 ve chvíli, kdy jsme si přivezli z útulku psa který má separační úzkost. Jakožto prvopejskaři jsme se psím chováním neměli žádné zkušenosti a tak jsme moc přivítali rady paní Michálkové, šité přímo na míru. Vyslechla naše problémy, navrhla řešení problémů, názorně ukázala jak se chovat ke psovi za jaké situace, jak mu lépe porozumět a pochopit i důvod jeho problému. Naše schůzky se z domácího prostředí přesunuly i do venkovního a díky tomu jsme vychytali problémy které jsme měli s pejskem venku.
Konzultace by pro každého prvopejskaře měla být povinná, protože nebýt praktických tipů, základů kynologie a praktickém cvičením, nevěděli bychom to co víme teď a to je, že máme psa který rozumí nám a my konečně i jemu.
Chci jen upozornit, že toto není PR text, můj projev je zdeformovaný z oficiálních pracovních mailů.
Díky díky díky
Aňa Všetíčková, majitelka psa z Dog-pointu Dona


Můj pes z útulku nemusí některé psy a je schopný se s nimi poprat. Jelikož jsem vyzkoušela všechno možné a nemělo to žádný účinek, rozhodla jsem se vyhledat odbornou pomoc. Katka si pečlivě přečetla vše, co jsem jí napsala a podle toho situaci vyhodnotila a následně mi poradila spoustu dobrých rad na doma i ven, které se setkaly s úspěchem. Někdy to není jednoduché, ale pokroky jsou vidět:). Proto pokud máte se svým psem problém, Katku doporučuji jakožto milou a upřímnou osobu, která vám i vašemu pejskovi dokáže pomoci.
Ester a Tomášek